Bora dhe Donaldi protagonistë në këngën e re të Semit? Detaji që iu ka ikur të gjithëve (FOTO)

Këngëtarja Semi Jaupaj ka disa ditë që ka lansuar këngën e re me titull “Mos u kthe”.

Teksti i së cilës u pretendua se ishte me tendencë ndaj ish – shokut të saj të ngushtë Donaldit dhe njëherësh ish – partneri i Bora Zemanit.

Së fundi, fansat kanë vënë re detaje të reja rreth videoklipit të këngës që ka bërë artistja, shkruan “Kosovarja”.

Në një video të postuar ku në klip shihet një pikturë e një qifti duke shkëmbyer puthje, fansat e kanë krahasuar me momentin kur u fut Bora në “Big Brother VIP”, ku bëri puthjen e parë publike me aktorin Veshaj.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.