Magazine Showbizz

Bluza e hapur ia shfaq komplet format Beatrix Ramosajt

Share on the social medias

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka marrë vëmendje me fotografinë e fundit.

Llapania bukuroshe, ka mahnitur me format teksa kishte vënën në fokus pjesen e saj te lartme.

Në këtë fotografi ajo po dukej mjafte bukur dhe ‘hot’.

Kujtojmë se kënga e fundit e Beatrix mbete ‘vone’, pas daljes nga Big Brother./InfoKosova/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.