Besi dhe Xhensila nuk po shkojnë më vetëm nëpër koncerte, ja kush po i shoqëron (VIDEO)

Besi dhe Xhensila kanë një vajzë, tanimë Ajka nuk po është shoqëruesja e tyre vetëm nëpër udhëtime, por edhe në koncerte. Në rrjetet sociale po qarkullon një video, aty shihet Xhensila para një publiku duke kënduar me vajzën në krahë, pas kësaj nuk ka munguar një foto as nga Besi i cili postoi foto me vajzën në krahë nga koncerti i mbajtur.

Me momentet e ndryshme dyshja ka treguar se dëshiron ta ketë gjithë kohës me vete vajzën, ndaj shoqëruesja më e re dhe simpatizantja e tyre më e madhe tani është Ajka.

Ndryshe, ditë më parë në mediat rozë qarkulluan lajme se Xhensila është shtatzënë, të cilat u hodhën posht pas deklaratës së këngëtares e cila i mohoi lajmet.

VIDEO:

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.