Beniada Nishani tha se është ende duke fjetur me biberon në gojë, reagon Ardit Çuni

Ardit Çuni ka reaguar pas deklaratave të Beniada Nishanit e cila tha se ai ende fle me biberon në gojë dhe se mes tyre nuk ka shanse më shumë se miqësi.

Këngëtari e ka marrë me sportivitet gjithë situatën dhe sot ka postuar një foto në Instastory ku shkruan: “Ku është biberoni?”, ndërsa ka etiketuar edhe modelen. Postimi është shpërndarë edhe nga Beniada, e cila me humor shkruan: “Do të rrafshoj”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.