Magazine Showbizz

Beniada dhe Einxhel ‘përballen’ për herë të parë pas debatit të nxehtë me njëra-tjetrën

Share on the social medias

Dy nga finalistet e BBV, modelja Beniada Nishani dhe modelja Einxhel Shkira do përballen sonte me njëra-tjetrën. Vajzat krijuan një miqësi brenda shtëpisë së “Big Brother Vip” por pas mbarimit të spektaklit nuk u panë më nën shoqërinw e njëra-tjetrës, shkruan Billbordi.net

Pas kaq kohësh kur shoqëria e tyre nuk vazhdoj, modelja dhe moderatorja do të përballen në programin ‘She/ He’s On Top’.

Lajmin që do të jenë në të njëjtin program krahë njëra-tjetrës e ka dhënë vetë Einxhel. Moderatorja ka publikuar një video të saj nga momenti në program duke paralajmëruar ndjekësit e saj dhe të Beniadës që sonte ato do të përballen për herë të parë.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.