Magazine Showbizz

Bën bujë video në të cilën Tayna, Kresha, Lyrical Son, këndojn live në koncert (VIDEO)

Share on the social medias

Koheve te fundit ka pasur kritikave të shumta për muzikën “playback” që këngëtarët po këndojnë nëpër koncerte edhe pas shumave marramendëse që marrin.

Këngëtarja Tayna ka treguar se në një koncert të mbajtur natën e mbrëmshme ka kënduar live.

Skenën e ndante me këngëtarët MC.Kresha dhe Lyrical Son, ku së bashku përformuan këngën e tyre “Pasite” live.

Reperja kishte shpërndarë një Insta story me mbishkrimin “ Live,live qe live”, ku tregonte se dinte të këndonte edhe në këtë mënyrë./IndeksOnline/

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.