Bëhen bashkë yjet e estradës: Brenda ditëlindjes luksoze të Big Mamës (VIDEO)

Ditën e djeshme këngëtarja shqiptare, Big Mama festoi ditëlindjen e saj.

Një festë nuk kishte si të mungonte nga këngëtarja.

Ajo bëri bashkë disa nga yjet e estradës duke përfshirë, Anxhela Peristeri, Gena, Arjola Toska dhe shumë të tjerë.

Si një ish-banore e shtëpisë së “BBV” të ftuar në ditëlindjen e Big Mamës ishin edhe yjet e shtëpisë, pamjet të cilat u publikuan nga vet ata, duket se kalonin kohë mjaft të mirë nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.