Magazine Showbizz

Beatrixi ia huq keq këtë herë, me këtë veshje shkon në plazh

Share on the social medias

Edhe pas përfundimit të Big Brother Albania Vip, ish-banorja dhe këngëtarja Beatrix Ramosaj, mbetet si njëra nga emrat më të përfolur në mediat rozë, shkruan Billbordi.net

Lidhja e saj e dashurisë me Donald Veshaj brenda Big Brother Albania VIP ka bëre që Beatrix të përflitet në çdo faqe të showbizit shqiptar.

Së fundi Beatrixa është paraqitur mjaftë joshese por veshje aspak e përshtatshme për plazh.

Me taka të larta dhe një grim mjaftë të rëndë, Beatrixa këtë herë nuk qëllon në shenjë me dukjen e saj, e po ndoshta dhe i falet pasi njeriu gabon. /Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *