Beatrixës nuk ia ‘ndien’ për ndarjen nga Donaldi (VIDEO)

Ajo u kthye shpesh herë në top lajmet e medies rozë pas lidhjes me aktorin e njohur të Shqipërisë.

Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj, shijuan një lidhje brenda shtëpisë së famshme “Big Brother VIP”, por pas daljes ndryshoi gjithçka duke i dhënë fund ndarjes.

Kështu, dyshja janë në vëzhgim nga publiku për veprimet që po bëjnë.

Së fundi, artistja duket se është në top formë por duke mos e ditur se si ajo ndihet, bukuroshja bionde ka postuar një video në InstaStory, ajo shihet duke kënduar derisa në fund të videos bënë edhe një buzëqeshje.

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.