Magazine Showbizz

Beatrixa vjen me video mahnitëse nga pushimet dhe plazhi mahnitës

Share on the social medias

Beatrix Ramosaj ndodhet në pushime. Nga bregdeti ajo po sjell imahe të shumta për ndjekësit e saj.

Së fundmi publikoi një foto ku edhe pa grim duket bukur.

Derisa vëmendje mori edhe me fytyrën ku nuk duket shumë e buzëqeshur./InfoKosova/

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *