Magazine Showbizz

Beatrix ti je në këto foto? Kaq ndryshe duket këngëtarja sa që nuk njihet

Share on the social medias

Beatrix Ramosaj është ndër personazhet më të komentuara në rrjet, edhe shkaku i karierës së saj si këngëtare por më shumë dhe nga pjesëmarrja në Big Brother VIP Albania dhe lidhja e saj me Donaldin, shkruan Billbordi.net

Ajo vazhdimisht merr vemendje me secilën paraqitje të saj. Por në fotot e fundit këngëtarja na befasoi të gjithve dhe nuk njihet.

Ajo po duket krejtësisht ndryshe nga stili i saj i zakonshëm, ju e vërejtët? /Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.