Magazine Showbizz

Beatrix Ramosaj publikon videon që po bën bujë ku ‘thumbon’ hapur Donaldin: “Nuk kam pasur kurrë një burrë”

Share on the social medias

Ndonëse marrëdhënia mes Donald Veshajt dhe Beatrix Ramosajt ka muaj që ka përfunduar, duket që “thumbat” mes tyre vazhdojnë ende deri në ditët e sotme, shkruan Billbordi.net

Së fundmi, këngëtarja postoi në TikTok një video të re, ku kishte përdorur një ‘sound’ në të cilin thuhej: “Paska meshkuj gjithandej më në fund. Ejani të gjithë këtu. S’ke pasur kurrë një burrë në jetën tënde? Si ka mundësi? Epo e kam pasur pak të vështirë.”

Krah saj Beatrix ka shkruar: “Nuk dua, po tallem”.

Kjo ka bërë të gjithë fansat të komentojnë, duke e konsideruar një kunjë për Donaldin.

Kujtojmë që ky i fundit thuhet se aktualisht është rikthyer me moderatoren e njohur Bora Zemani dhe po shijon lidhjen e dashurisë.

Nga ana tjetër Trixa po shijon pushimet, duke ndarë herë pas here foto të ndryshme në rrjetet sociale./Billbordi.net/

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *