Beatrix Ramosaj kopjohet nga Bora Zemani? (FOTO)

Bora Zemani dhe Beatrix Ramosaj janë dy emrat më të përfolur muajve të fundit.

Beatrix Ramosaj gjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother VIP, bëri bujë të madhe lidhjen e saj me Donald Veshaj.

Në anën tjetër edhe Bora Zemani u përfol shumë për trekëndëshin që u krijua pas marrëdhënies që ajo kishte me Donaldin para se ai të futej brenda shtëpisë së BBV-së.

Pas daljes së Trixës nga BBV-ja ajo është paraqitur në spektaklin e së martës pas një pauze prej 10-të ditësh pasi nuk ishte në gjendje emocionale të mirë.

E veshur me një fustan gjysmë këmishë dhe gjysmë dekolte, Trixa ka shkëlqyer në spektakël.

Por moderatorja Bora Zemani ka rënë në sy ku me stilin e njëjtë të veshjes ajo është paraqitur në Përputhen Prime, e ka kopjuar apo është rastësi nuk duhet.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.