Magazine Showbizz

Beatrix në pushime me nënën, ndanë video teksa pinë pije

Share on the social medias

Beatrix Ramosaj është shumë aktive në të gjitha rrjetet sociale e tash ka nje arsye me shume pasi eshte ne qender te vemendjes ne cdo levizje te saj, shkruan Billbordi.net

Së fundmi në nje Story ne Instagram publikoi një video ku tregoi se ka nisur pushimet me nënën.

Ajo dhe nëna e saj Antigona po shijojnë në maksimum kohën me njëra-tjetrës ne kete pushim.

Këngëtarja ndau një video duke pirë raki me nënën e saj./Billbordi.net/

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *