Bearti i bën Jasminës surprizën më romantike: Çfarë po ndodh mes tyre? (FOTO)

Ish-protagonistët e “Përputhen”, Jasmina dhe Bearti, para pak jave kanë qenë kryefjala e medieve rozë.

Shkak kjo disa fotografi ku të dy u shfaqën pranë njëri-tjetrit, teksa nuk munguan aludimet se mes tyre mund të kishte nisur diqka e re.

Edhe pse nga kjo nuk kishte reagim, befasia e fundit që Bearti bëri Jasminës bëri lëmsh rrjetin.

Ai surprizoi Jasminën me një bugjet trëndafila dhe këtë e zbuloi vet ajo përmes një ‘story’ në Instagram.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.