“Bashkimi kishte të dashura tjera dhe Alvisa e dinte”, çfarë u zbulua në bisedat private të ish konkurrentes së Përputhen

Alvisa Qarri është një nga ish- konkurrentet e Përputhen 3, me të hyrë në program me bukurinë që posedon arriti t’i magjeps thuajse gjithë meshkujt e programit.

Por afirmitetin dhe tërheqjen kimike e pati ndaj djalit nga Mitrovica, Bashkim Saitit.

Muaj më vonë dyshja u deklaruan për njëri-tjetrin, por lidhja nuk zgjati shumë.

Ishin vet ata që konfirmuan ndarjen me disa postime në instagram e madje edhe në intervista, derisa në anën tjetër ndjekësit aludonin mbi plot arsye të mundshme që çuan çiftin drejt ndarjes.

Mirëpo, nisur nga bisedat që i janë bërë Alvisës publike kur dikush ia ‘vodhi’ llogarinë e saj të instagramit shihet se Bashkimi kishte edhe të dashura tjera dhe Alvisa ishte në dijeni për këto.

Ja biseda e Alvisës me ish konkurrentin e Përputhen, Albi Dhimën.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.