Magazine Showbizz

Atdheu tregon si e zbuloi tradhtinë e partneres: I gjeta biseda

Share on the social medias

Atdheu ka treguar sot në “E diell” se ka qenë i tradhtuar më parë.

Ish-konkurrenti i “Përputhen” dhe “Kepit të Tundimeve”, rrëfeu se ka qenë në një lidhje të bukur, por që nuk ishte e vërtetë pasi partnerja e tij ndërkohë flirtonte në Instagram.

“Ishte një marrëdhënie e bukur për të qenë e vërtetë.

E shihja që fliste bukur dhe nuk e besoja që është vërtet ashtu, i hyra në Instagram dhe i kapa muhabete, flirte”, – tregoi Atdheu.

I pyetur se cila mendon se është arsyeja që partnerja e tij e ka tradhtuar, Atdheu tha: “Ajo ndryshoi kur bëri karrierë, me rrogë të mirë, rregulloi jetën, filloi tu dal me shoqëri dhe më neglizhonte mua partnerin, aty fillova dyshimet e mia”.

“Unë jam shumë besnik në lidhje, s’e di ça është ndjenja me tradhtu partneren”, u shpreh ai.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *