Magazine Showbizz

Atdheu: Do futem në Përputhen për Edën, jam fiksuar

Share on the social medias

Atdhe Xharavina ka qenë sot pjesë e emisionit “E diell”, duke marrë pjesë në një prej lojërave me sfida.

Një ndër to ishte që Atdheu duhet të deklaronte se pëlqen Edën dhe do futet sërish në Përputhen vetëm për të.

Nevina: Atdhe deklaro tani që do futesh në Përputhen sërish dhe do dalësh me Edën.

Atdheu: Deklaroj që do futem në Përputhen dhe do dal me Edën.

Eda të pres në takim, do futem në Përputhen për ty, të kam parë që te She’s on Top dhe jam fiksuar me ty.

Do futem në Përputhen dhe do të ftoj në takim.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *