Magazine Showbizz

Arta Bajrami publikon foto nga pushimet, veshja e saj merr gjithë vëmendjen

Share on the social medias

Arta Bajrami, vazhdon të jetë njëra nga emrat më të përfolur në mediat rozë.

Ani pse ka kohë të gjatë në skenën e muzikës, ajo me postimet e saj rreth familjes dhe profesionit gjithmonë kanë rënë në sy.

Arta përveç se është e angazhuar në jetën e saj profesionale, ajo është edhe një nënë shumë e përkushtuar.

Së fundi ajo me fëmijët e saj gjenden në pushime, ku nga atje ka publikuar një foto, ku veshja e saj transparente merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.