Armina Mevlani vendos bastin ‘live’: Ja kush do jetë fituesi i Big Brother VIP

Mbrëmje e djeshme në ‘Goca dhe gra’ u vu një bast se kush mund të jetë fituesi i Big Brother VIP. Dalina Buzi tha se sipas mendimit të saj, Donaldi ka më shumë popullaritet.

“Është Donaldi ai që do fitojë “Big Brother VIP”. Online është shumë i populluar, por edhe për gjithë emocionet dhe dramat që u ka dhënë njerëzve këtë edicion, Donaldi e meriton.” – tha ajo. Ndërsa Rita Petro ka zgjedhur Monikës. Befasi ishte zgjedhja e Armina Mevlani e cila vuri bast për Ilir Shaqirin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.