Magazine Showbizz

Ariana Fejzullahu na prezanton me nënën e saj, duken si dy pika uji

Share on the social medias

Ariana Fejzullahu publikoi disa foto nga një dasmë. E duket se kanë marrë pjesë bashkë me famijle, pasi ajo publikoi edhe një video të nënës së saj, shkruan Billbordi.net

”Mamasita” shkruan ajo krahas videos ku shihet nëna e saj e rregulluar dhe në sallonin e dasmës.

Ariana i paska ngjarë nënës pasi duken shumë të njejta./Billbordi.net/

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *