Ariana Fejzullahu kështu e shijon jetën (FOTO)

Ariana Fejzullahu është njëra ndër personazhet më të dashura të show bizit shqiptar.

Si gruaja e këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahut padyshim se atë e bën akoma më shumë të përfolur e të komentuar, ajo njihet për stilin e saj të veçantë, dhe kështu është karakterizuar gjithmonë.

Ndërkaq, ajo që ka rënë në sy është se Ariana bashkë me Ermalin kanë udhëtuar drejt ishujve Maldives, dhe si duket kanë kaluar ditë të paharrueshme.

Një foto tjetër që ka postuar Ariana në Maldives, ka bërë të kuptohet se bukuroshja po që di ta shijoj jetën.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.