Magazine Showbizz

Ardit Gjebrea u bën dedikimin emocionues fëmijëve: Rrituni sa të doni, prapë dy beba do jeni

Share on the social medias

Producenti i njohur Ardit Gjebrea, është një nga personazhet më të dashur nga publiku shqiptar, ai është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku ndan vazhdimisht momente të ndryshme nga jeta e tij.

Pak minuta më parë, Arditi ka ndarë një foto të dy fëmijëve të tij, Annës dhe Jonit.

Ky i fundi jeton në SHBA dhe mesa duket ka zgjedhur që të kthehet për pushime në atdhe.

Mirëpo, ai që i ka emocionuar të gjithë ishte dedikimi i Gjebreas, i cili ka shkruar: “Rrituni sa të doni, prapë dy beba do jeni për ne, gjithmonë”.

Ndërkohë, komentet kanë qenë të shumta, ku komplimentojnë Annën se sa është rritur dhe Jonin po ashtu.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *