Arbana Osmani nga pushimet luksoze, me burrin dhe djalin (FOTO)

Ky vit per Arbana Osmanin ka nisur si mos me mire.

Ajo ka gjetur kohë për pushime pas disa muaj ngarkesave me “Big Brother”.

Prezantuesja e famshme ka zgjedhur një vend luksoz dhe të largët për të gjetur temperatura verore.

E shoqëruar nga bashkëshorti dhe djali, Arbana shkruan se është e dashuruar në diellin.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.