Arbana Osmani këtë të diele është në qiellin e shtatë (FOTO)

Prezantuesja e “Top Channel”, e cila që në moshë të re u bë pjesë e radios dhe televizionit, gjithmonë i vë vulë faktit që është e pa krahasueshme në ekran

Arbana ka shkëlqyer në të gjitha edicionet e “Big Brother Albania”, por edhe në çdo format tjetër televiziv që e ka marrë përsipër.

Osmani, po vazhdon të bëjë punë të jashtëzakonshme në “Big Brother VIP Albania”, shown real që është shndërruar në viral prej katër muajsh.

E, sot, ajo po ndihet e lirë, e relaksuar dhe e kënaqur teksa po e shijon çdo moment me familjen dhe dy djemtë e saj.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.