Arbana Osmani kaq vite është më e madhe se burri i saj

A e dini sa vjeç është Arbana Osmani dhe sa vite është më e madhe se burri i saj?

Moderatorja e emisionit “Dua të të bëj të lumtur”, Arbana Osmani, është një ndër figurat më të njohura të ekranit shqiptar, e cila ka mbledhur një numër të madh ndjekësish.

Para disa ditësh, moderatorja festoi ditëlindjen e saj, për të gjithë kuriozët, Arbana ka lindur më 7 maj të vitit 1983 dhe moderatorja ka mbushur plot 36-vjeç.

Në të njëjtën datë ka lindur dhe i dashuri i saj Eduarti, por ai ka lindur plot 4 vite me pas.

Leave a Reply

Your email address will not be published.