Magazine Showbizz

Arbana Osmani habit me deklaratën e saj: Do e lë prezantimin, kjo është puna e re që do të filloj

Share on the social medias

Arbana Osmani ka marrë vëmendjen e të gjithëve me një postim të bërë së fundmi në Instastory.

Ajo ka publikuar një video ku ka bashkëngjitur momente nga më të bukurat nga pushimet familjare.

Arbana ka treguar se i pëlqen të merret me montazh dhe se për këtë profesion do e linte dhe prezantimin.

“Do e lë prezantimin dhe do filloj montazhin shumë shpejt”, ka shkruar moderatorja krahas videos.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *