Arbana Osmani bënë diçka të bukur për Fifin

Arbana Osmani ka përfunduar një maratonë të gjatë prezantimesh nga dy herë në javë në kuadër të “Big Brother Albania VIP”.

Në natën finale, Arbana zbuloj se është në pritje të ëmbël, duke konfirmuar kështu thashethemet që kishin qarkulluar në lidhje me këtë gjë.

Arbana dy ditë pas angazhimit e punës së madhe të finales, po përgatitet për edicionet “Post Big Brother”.

Ndërkohë, po mbetet aktive në Instagram, ku ka vendosur ti japë mbështetje edhe projektit të ri të Fifit dhe Dj Dagz e PM.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.