Arbana Osmani bën lëvizjen e papritur me sugjerim të producentës së “Big Brother Vip”

Moderatorja shqiptare, Arbana Osmani ka bërë me dije se tani është një përdoruese e aplikacionit “TikTok”.

Përmes një “Instastory”, Arbana tregoi se kjo është hera e parë që po hap një llogari në këtë aplikacion dhe kjo ka një arsye.

Producentja e “Big Brother Vip”, Lori Hoxha e ka sugjeruar moderatoren të hap një lloagari të tillë dhe këtë e tregoi vet Arbana.

“Jam zyrtarisht në Tik Tok sipas sugjerimit të Lori Hoxhës dhe Zoti e di ç’do bëj këtu”, – ka shkruar Arbana.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.