Arbana arratiset në pushime luksoze, publikon foto të parajsës

Moderatorja shqiptare, Arbana Osmani, ka vendosur t’i bëj disa ditë pushimi.

Bashkë me Edin dhe dy djemtë e saj, ajo shihet duke shijuar momente të bukura në një vend përrallor.

“Parajsa ime”, ka shkruar moderatorja krah postimit ku duken Joni dhe Dielli, ajo ka vendosur të mbajë sekret vendin në të cilin gjinden.

Kujtojmë që moderatorja është në pritje të ëmbël me fëmijën e tretë, ndërsa gjininë e foshnjës nuk e ka zbuluar akoma.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.