Magazine Showbizz

Antonela e Përputhen habit me pozën e fundit si modele nga bregdeti

Share on the social medias

Antonela Berisha është duke e shijuar sezonën verore duke e vizituar edhe bregdetin.

Prej atje, ish banorja e “Big Brother VIP” po sjell foto të ndryshme për fansat.

Së fundi, ka vënë në pah linjat e saj me poza si modele nga bregdeti.

“Ik në perëndim të diellit”, kishte shkruar biondina derisa pranoi mijëra pëlqime dhe komente pozitive./Kosovarja/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.