Andrra nuk njihet me shtimin e kilogramëve (VIDEO)

Andrra Destani në imazhet e fundit që ka publikuar shihet që ka shtuar shumë kilogramë.

Ajo gjithmonë vazhdon të jetë aktive me pozat e ndryshme tek ndjekësit, ku në çdo kohë kalon në lajm, shkruan Kosovarja.

Pasi që ka një stil perfekt, Andrra këtë herë duket ndryshe me shtimin e kilogramëve.

Edhe në veshje të ngushtë dhe me një shkrepje të imazhit nga afër vështirë ta njihni që është ajo, theksojmë, Andrra dhe Sinani janë prindër të dy fëmijëve.

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.