Andi zbulon të vërtetën, kjo është arsyeja pse u nda me Melisen

Andi dhe Melisa janë dyshja që u bën çift falë programit të dashurisë, “Përputhen”.

Edhe pse kanë kaluar shumë sfida bashkë, duket se tani kanë vendosur t’i ndajnë rrugët.

I ftuar tek “E diell”, Andi zbuloi arsyen e vërtetë që çoi deri tek ndarja.

“Kishim shumë kohë që ziheshim madje edhe për një fjalë goje.

Për 1 vit rresht të zihesh tri herë në ditë i lë punët e tua mbas dore, i lë gjërat e tua pas dore harron gjithë botën.

Në momentin kur lidhja bëhet toksike është më mirë të mbaroj në të mirën e të dyve.

Kjo është përgjigja”, – përfundoi ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published.