Andi Artani tregon se me cilat nga vajzat e ‘Për’puthen’ do të dilte në takim

Ish-konkurrenti i sezonit të dytë të “Për’puthen”, Andi Artani ka treguar se me cilat nga vajzat e sezonit të ri do të dilte në takim.

Andi në një intervistë ’60 sekondshe’ për Prive ka thënë se me Ritvanën dhe Mikelën do të dilte në një takim.

Por, që të dyjat nga vajzat kanë shpërndarë videon e Andit në rrjetin social “Instagram”.

Ritvana ka shkruar: “A po a?”, duke i bërë ‘tag’ Andit, që ky i fundit i është përgjigjur duke qeshur “A jo a?”.

Ndërsa, Mikela ka shperndarë në “InstaStory” duke i thënë: “Andi dhe ti te dyja”, e që Andi është përgjigjur: “Zemergjere bre”, me emojin duke qeshur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.