Magazine Showbizz

Ana Lleshi vesh fustan shumë të shkurtër, e “nxehë” Instagramin

Share on the social medias

Ana Lleshi ka qenë një prej konkurenteve më të përfoluara sa ishte pjesë e emisionit të dashurisë “Përputhen”, për shkak njojes që filloi me Fatjonin e pastaj dhe Atdheun, shkruan Billbordi.net

Ajo ka qenë larg nga mediat qe një kohë të gjatë, ka kohë që nuk ka dalë nëpër intervista për të shpalosur më shumë rreth jetës së saj private.

Por, në rrjetet sociale ndan herë pas here foto për të mbajtur aktiv ndjekësit në Instagram.

Së fundmi, ajo ka ndar disa foto e veshur me një fustan mjaftë të shkurtër, në të cilen dukej mjaftë terheqese./Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.