Magazine Showbizz

Alvisa ndryshon pamjen krejtësisht dhe po duket shumë e nxehtë

Share on the social medias

U bë e njohur pas paraqitjes së saj në emisionin Përputhën.

Alvisa Qarri, vazhdon të komentohet në rrjete sociale për çdo paraqitje të saj.

Bukuroshja e cila pretendon se është single, ka bëre një ndryshim të vetja e saj.

Ajo kishte berë flokët, e që sigurisht se po duket mjaftë mirë./InfoKosova/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.