Albatriti publikon foton më të mirë me djalin

Albatrit Muqiqi në çdo kohë merr vëmendje me pozat e shumta që publikon për ndjekësit.

Këngëtari në fjalë, përve karrierës përkushtim për familjen nuk i mungon asnjëherë.

Në një imazh që ka publikuar së fundmi, ai shihet bashkë me djalin e tij që duken për mashallah.

Theksojmë, ai dhe Egzona janë prindër të 3 fëmijëve.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.