Afrona grimohet shumë rëndë, në sy bie ky detaj (FOTO)

Afrona Dika, është bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Blero Muharremit.

Në fillim, lidhja e tyre bëri bujë të madhe, por me kurorëzuan dashurisë së tyre, çifti disi u “zhuken” nga mediat, shkruan ORAinfo.

Blero po vazhon të i përkushtohet profesionit të tij, derisa Afrona shumicën e kohës po e kalon në shtetin zviceran, aty ku e ushtron profesionin si modele e blogere.

Duke qenë se është vazhdimisht e lidhur me të bukurën dhe pjesën e modës, Afrona detyrimisht duhet të duket bukur.

Së fundmi ajo ka postuar një foto, ku shfaqë bukurinë e saj, e vëmendjen më të madhe e marrin sytë e saj blu.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.