Afërdita Dreshaj tregon barkun e sheshtë në bluzën e shkurtër (FOTO)

Afërdita Dreshaj nuk ka hezituar t’i tregojë linjat trupore.

Modelja shqiptare e cila shquhet për fizikun fantastik trupor ka postuar sërish foto ku tregon me krenari linjat që posedon, shkruan lajmi.

Ani pse nënë e një djali Afërdita gjatë tërë kohës sa ishte shtatzënë është përkujdesur që ti mbajë linjat me anë të ushtrimeve në palestër, dhe këtë e ka arritur falë angazhimit të vazhdueshëm ku edhe në imazhet e fundit që ka postuar ka treguar barkun e saj të sheshtë në bluzën e shkurtër.

Kujtojmë se Afërdita është e martuar me hokeistin çek Jakub Kindl.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.