Afërdita Dreshaj publikon imazhet më të ëmbla me bashkëshortin dhe djalin e saj

Këngëtarja e njohur shqiptare Afërdita Dreshaj, komentohet mjaft shumë për çdo veprim që bën.

Paraqitjet e saj janë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Edhe pse këngëtarja tash e një kohë është distancuar nga bota e muzikës, ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndanë gjithçka nga jeta e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar disa imazhe me bashkëshortin dhe djalin e tyre në krah, padyshim që është një paraqitje tejet e ëmbël nga këngëtarja.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.