Afërdita Dreshaj poston foton e ëmbël me bashkëshortin

Afërdita Dreshaj ka treguar gjithmonë raportet e mira me bashkëshortin.

Ajo pëlqen të sjell momente të shumta nga përditshmëria e tyre, shkruan InfoKosova.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi nga vetura.

Dhe po duken mjaft bukur të dy të buzëqeshur pranë njëri tjetrit.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.