Adelina Tahiri pranon dhurata të veçanta për ditën e të dashuruave (VIDEO)

Adelina Tahiri mbetët një emër që bën kurioz të gjithë rreth jetës që bën.

Pasi që njihet për jetën luksoze, këngëtarja në çdo kohë kalon në lajm, e sot, për ditën e të dashuruave ajo ka pranuar një dhuratë të bukur dhe me vlerë.

Me këtë, bashkëshorti i Adelinës tregohet tejet romantik duke mos munguar me momente të veçanta për gruan e tij.

Theksojmë, dyshja janë prindër të një djali.

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.