Adelina Tahiri nuk i merr seriozisht pyetjet e ndjekësve (VIDEO)

Adelina Tahiri shpeshherë tregohet e afërt me adhuruesit e saj në Instagram, duke bashkëbiseduar me ta.

Ajo është treguar shumë e kujdesshme në raport me përgjigjet që ka dhënë, mirëpo mbrëmë disa pyetje i ktheu në humor.

Adelinës ju parashtruan disa pyetje, dhe njëra prej tyre ishte se çka i pëlqen asaj tek vetja, dhe ajo e ktheu në humor duke thënë se i pëlqen të haj burek.

Asaj ju kërkua edhe një këshillë në lidhje me problemet që shkaktojnë ndarjet dhe ajo u përgjigj duke thënë se problemet zgjidhen duke ngren kos, Adelinën mbrëm e shoqëroi motra e saj e vogël Diana, për të cilën tregoi gjëra të ndryshme.

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.