Adelina e fotografon vetën nga afër, burri i saj nuk do t’i rezistojë kësaj pamje

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri është njëra nga yjet e estradës që shfaqet shumë atraktive me veshjen dhe bukurinë e saj.

Por, ajo shumë shpesh është kritikuar për ndërhyrjet e saj të shumta në fytyrë, përcjell ORAinfo.

Në storjen e saj të fundit në Instagram, këngëtares i shihet nga afër fytyra e saj.

Ajo shfaqet me një grime të lehtë, ku i theksohet ngjyra e bukur e syve.

Edhe pse pa grim të theksuar, në këtë pamje Adelina po duket kaq joshëse.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.