Ada ‘shpërthen’ ndaj Alvisës: Se kuptoj si e degjenereon veten në këtë lloj mënyre

Ada ka qenë një prej konkurrenteve të Përputhen 3, e cila u përjashtua pas 1 takimi jashtë me Edin.

Ajo ka pasur dhe mjaft debate me Alvisën, e cila gjithmonë akuzonte Adën për lidhje jashtë.

Nga ngjarjet e djeshme në puntatën e Përputhen Prime, Ada ka reaguar në rrjetin social Instagram, kundra Alvisës.

“Sinqerisht nuk dua që kurrë një femër të jetë në këtë situatë sepse jam shumë feministe, por për këtë lloj femre kam krijuar një antipati shumë të madhe që në momentin që gënjente sy më sy dhe më vinte shumë habi që e besonte publiku, e mbështeste, ishte gjithë kohës duke më akuzuar mua dhe Edin kur e kishte aty brenda të dashurin alamet çuni (se besoj të gjej më të mirë) dhe sot s’jam habit fare, i prisja, e kam thënë në studio…nuk e di se si mund të degjenereoj njeriu veten për ca followers”, – ka shkruar ajo ndër të tjera.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.