Magazine Showbizz

A thua e ka parë Donaldi këtë foto të Beatrixes?

Share on the social medias

Lidhja mes tyre zgjati vetëm katër ditë pas përfundimit të Big Brother Vip Albania, e si duket kjo ishte vetem sa per show, shkruan Billbordi.net

Doanld Veshaj dhe Beatrix Ramosaj, kishin vendosur të lidheshin bashkë brenda mureve të shtëpisë më të madhe dhe te famshme në Shqipëri, Big Brother.

Edhe pse shiheshin si të dashuruar dhe benin veprime ne mes tyre, ata i dhanë fund lidhjes pasi Donaldi shprehi hapurazi se ka ndjenja ende për prezantuesen Bora Zemani.

Përkundër këtyre Trixa po shijon jetën e saj si beqare, ku fotot më së shumti i ka te paraqitura me rroba plazhi./Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *