A po e dini çka ka ndodh mes Shyhretes e Shkurtes?

Raportet mes dy ish mikeve dhe kolegeve te afërta, vazhdojnë të jenë “të ngrira” prej disa vitesh dhe arsyen se saktë ende nuk është bërë e ditur.

Së fundi, edhe media është lodhur dhe nuk është përpjekur me ngulm të kuptoj se përse Shkurte Fejza e Shyhrete Behluli i kanë ndarë rrugët mes vete.

E vërteta është se ato të dyja dikur ishin një nga duet më të famshme dhe të pëlqyera, që me këngët dhe miqësinë e përbashkët, kanë frymëzuar.

Thuhet se dikush u hyri në mes? Po, kush se?

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.