Magazine Showbizz

“A je shtatzënë?” Ndjekësi i bën pyetjen e papritur, reagimi i Rozana Radit është ‘epik’

Share on the social medias

Nëse ka diçka që e karakterizon Rozana Radin dhe preferohet goxha nga publiku është sensi i saj i humorit.

Aktorja është goxha aktive në rrjetet sociale ku shpesh herë ndan për ndjekësit momente nga përditshmëria e saj, së fundmi këngëtarja ka realizuar një ‘ask’ ku fansat i kanë shtruar pyetje nga më të ndryshmet në lidhje me rënien e saj drastike në peshë.

E mes tyre kuriozitëti i një ndjekësi për të ditur nëse është shtatzënë i ka tërhequr vëmendjen Rozanës e cila ia ka kthyer me nota humori.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.