A ishte Aleksi në dasmën e Rudinës dhe Markut? Pamjet nga festa zbulojnë gjithçka (FOTO)

Dje Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë. Dasma e çiftit tërhoqi të gjithë vëmendjen e mediave, ndërsa në rrjet ka qarkulluar vetëm një pyetje: Po Aleksi, a ishte i ftuar?

Ndonëse dikur ruanin marrëdhënie shumë të mira, Aleksi dhe Rudina duket se kanë shkëputur çdo kontakt.

Pak ditë para dasmës ata ndaluan së ndjekuri njëri-tjetrin në Instagram, e si rrjedhojë Aleksi nuk ka qenë i pranishëm as në dasmën e ish-bashkëshortes. Në rrjet janë publikuar disa foto nga festa dhe ai nuk duket në asnjërën prej tyre.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.