Magazine Showbizz

A folën Remzia e Mihrija në dasmën e djalit të Shkurte Fejzës? (VIDEO)

Share on the social medias

Mbrëmjen e kaluar, djali i Shkurte Fejzës, i ka dhënë fund beqarisë, teksa është organizuar një dasëm e madhe.

Të ftuar ishin edhe shumë fytyra të njohura publike, njëherit miq të këngëtares.

E pas deklaratës virale të Remzie Osmanit dhënë për emisionin “Mirage”, se nuk e ftoi në fejesën e djalit, Mihrije Braha, bashkë i bëri dasma e djalit të Shkurte Fejzës.

Në storjen e përgaditur, mund të kuptoni se a kanë folur Remzia dhe Mihrija me njëra tjetrën në dasëm dhe shumë detaje të tjera.

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *